MENÜ

Son Blog Yazıları

FERDA AÇIKGÖZ

1976 doğumlu Ferda Açıkgöz Marmara Üniversitesi mezunudur. Güzellik ve bakım sektörüne olan ilgisiyle başlayan eğitim serüveninden sonra birçok kurumda satış ve yöneticilik bölümlerinde görev aldı. Çıraklık Eğitim Merkezlerinden Kalfalık ve Ustalık Belgelerinide alarak uzun yıllar kendi salonunu işletti. Medikal estetik alanında da eğitimler alan Açıkgöz, tecrübelerini paylaşmak adına Usta Öğreticilik Belgesi’ni de alarak MEB’e bağlı kurumlarda eğitmenlik yapmaya karar verdi. Mesleğinin yurt dışı gelişmelerini takip etmek ve kendini geliştirmek için özelikle Paris ve Berlin’de birçok seminer ve sempozyumda katılımcı ve eğitmen olarak görev alarak bilgilerini güncelledi.

Cilt Bakımı, Vücut Bakımları, El-Ayak Bakımları, Protez Tırnak, İpek Kirpik ve Lifting, Lazer Epilasyon ve Plastik Makyaj dallarında Türkiye genelinde üniversitelerde, meslek liselerinde ve halk eğitim merkezlerinde seminerler ve workshoplar düzenleyerek tecrübelerini paylaşmaya devam etti.

Yönetici/İşletme yönünü tamamlamak ve geliştirmek için BMI Business Management Instıtute‘de “Liderlik & Etkin Yöneticilik” ve Istanbul Business School‘da “Stratejik Yönetim & Liderlik” Micro MBA eğitimini alarak iletişim becerileri, problem çözme, organizasyon yeteneği, analiz, sunum ve planlamada profesyonel düzeyde kendisini geliştirmiştir.

Kariyerine MAYA AKADEMİ bünyesinde Şube Müdürü olarak devam eden Açıkgöz, bilgi ve deneyimlerini güzellik sektörüne kaliteli ve eğitimli kişiler yetiştirmek ilkesiyle geleceğin uzmanlarıyla paylaşmaya devam etmektedir.

TOP
FİYAT AL!
Fiyat Al x

İrtibata geçmek istediğiniz şube: