MENÜ

Son Blog Yazıları

DİLAFRUZ ABDULLAYEVA

Maya ile tanışmamız internet sayesinde olup güleryüz öncelikli olmak üzere çok memnun kaldığım ve halada devam eden ileri estetisyenlik eğitimimdir. Estetisyen olmaya karar verdiğim zaman, tabikide a plas şartlarda hem hijyenik hem detaylı ve kesin sonuç alabileceğim bir yer ararken Maya’ya rastladım.

Görüşmeye ve bilgi almaya geldiğimde Gül hocamızın sıcaklığı ve güleryüzlü karşılaması çok etkiledi beni. Hocam diyorum çünkü yazıldım buraya ve eğitime başladım. Burada en ince ayrıntısına kadar gördüğüm eğitim bana çok şey kattı. Olumlu olumsuz hem mutlu etti hemde üzdü. Üzülmemin sebebi burada benim gibi kendini geliştirmeye ve öğrenime açık kişiler tanıdım ve onları çok sevdim ve onlardan ayrılacağım için üzgünüm.

Ama Maya bizim gelişmemizi sağladı hem güzel dostluklar edindik hemde epilasyon, cilt bakımı, el ayak bakımı, zayıflama vs. gibi işlemleri ileri derecede ve detaylı bir şekilde öğrendik. Maya Akademi verdiği eğitimle ve gösterdiği hizmetle işinin en iyisi. Gül hocayı tanıdığım için ve onun ışığı altında bu yolda ilerlediğim için mutluyum.

TOP
FİYAT AL
FİYAT AL!
Fiyat Al x

İrtibata geçmek istediğiniz şube: