MENÜ

Son Blog Yazıları

GÜLER ATİLA

Uzun süre süre estetisyenlik eğitimlerini araştırdıktan sonra internet reklamlarında Maya Akademi’yi gördüm. Beni ilk önce çeken “Akademi” sıfatını almasıydı.

Birkaç kurumla birlikte karşılaştırma yaparak iki kuruma düşürdüm ve elbette biri Maya Akademi’ydi. Çok fazla ders içeriğine sahipti ve telefonda konuştuğum bayanında çok sıcak bir ses tonu vardı. Ön görüşme yapmak için randevu talep ettim ve kendisi bana istersem derslere de katılabileceğimi söyledi. Görüşmeye geldiğimde sorularımdan bıkmadan sakinlikle cevap verdiği için hemen kayıt yapma isteğim uyandı.

İlk derse başladığımda hiç yabancılık çekmedim. Gerek arkadaşlarımla gerek hocanın sıcak kanlılığıyla çok çabuk uyum sağladım. Gül hocanın konu anlatımı sayesinde derslere çok çabuk adapte oldum. Uygulamalı dersler hem çok zevkli hemde çok öğretici geçiyor. Tabiki seminerler de cabası. İleri estetisyenlik sertifikası veren tek kurum Maya Akademi’dir.

Kısacası bu kuruma kayıt yaptırdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Başka kurumlarda göremeyeceğim birçok özel eğitim aldım ve bu yolda ilerlemek isteyen herkese tek tavsiye edeceğim kurum Maya Akademi’dir.

TOP
FİYAT AL
FİYAT AL!
Fiyat Al x

İrtibata geçmek istediğiniz şube: